فروش نوروزی ۶ خودروی بهمن موتور از فردا (۵ فروردین ۱۴۰۳) + شرایط و قیمت

فروش نوروزی بهمن موتور با ۵ خودرو از فردا شروع می‌شود.

فروش نوروزی ۶ خودروی بهمن موتور از فردا (۵ فروردین ۱۴۰۳) + شرایط و قیمت

فروش خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی در تیپ‌های مختلف از فردا ۵ فروردین ۱۴۰۳ شروع می‌شود. 

این فروش تا  ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ادامه دارد.

در ادامه شرایط فروش و جزئیات خرید خودروها آورده شده است.

بیشتر بخوانید:

فروش خودروهای دیگنیتی

این اطلاعیه مربوط به آن گروه از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی است که در طرح‌ جوانی جمعیت و طرح عادی در نوبت زمستان ۱۴۰۲ نوبت آنها اعلام شده است.

متقاضیان با توجه به نوبت اعلام شده از سوی وزارت صمت می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو از ساعت ۱۰:۰۰ یکشنبه مورخ ۵ فروردین ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۴:۰۰ دوشنبه ۲۰ فروردین از طریق سایت این شرکت اقدام کنند.

شرایط فروش:

فروش-بهمن۱

فروش خودروهای فیدلیتی

پیرو بخشنامه شماره ۱۴۰۲/۱۱۲۲ مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ به اطلاع متقاضیان محترم و عاملیت های مجاز میرساند، امکان تکمیل فرآیند ثبت نام خودرو فیدلیتی جهت بخشی از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (طرح عادی)، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت با نوبت زمستان ۱۴۰۲، به صورت آنلاین فراهم گردیده است. همچنین در این مرحله از ثبت نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصولات مطابق ظرفیت شرکت و به شرح جدول شماره ۱ مهیا می باشد. لذا متقاضیان میتوانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ اقدام فرمایند. شایان ذکراست بازه زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

شرایط فروش:

فیدلیتی۲

مشخصات فنی فیدلیتی پرستیژ

فیدلیتی پرستیژ در ۲ نسخه ۵ و ۷ صندلی با موتور ۱۰۶ لیتری TGDI، ۱۹۷ اسب بخار قدرت و حداکثر ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور از جدید ترین محصولات بهمن موتور می باشد که ترکیب موتور پر قدرت و گیربکس دو کلاچه تر با سیستم های کنترل کشش (TCS) و پایداری ESC)) رانندگی لذت بخش و ایمنی را برای سرنشین فراهم می سازد.

همچنین این خودرو به سیستم های کمک رانندگی (ADAS) از جمله رادار تشخیص نقاط کور(BSD) ، سیستم هشدار تصادف از عقب (RLTA) و سیستم هشدار دهنده حرکت بین خطوط (LDW) و کروز کنترل تطبیقی، مجهز می باشد.

امکانات رفاهی فیدلیتی پرستیژ

امکاناتی از قبیل فرمان برقی (EPS)، ترمز پارک برقی (EPB)، سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی (HAC) و حرکت خودرو در سرازیری ((HDC، نمایش لحظه ای فشار باد تایرها ( TPMS)، ۶ کیسه هوا، صندلی برقی راننده و سرنشین مجهز به گرمکن و سرد کن، صندلی راننده مجهز به حافظه، تنظیم گودی کمر، تعویض دنده الکترونیکی، اهرم تعویض دنده پشت فرمان، سیستم هوشمند باز شدن درب صندوق به کمک پا از دیگر مشخصات این خودرو محسوب می شود.

 

 

ارسال نظر

 • ناشناس پاسخ به نظر

  اگر میخواهید بدبخت بیچاره شویدپول بی زبان را بدهد دست بهمن موتور زبان دار قشنگ پولتان رو در اندک زمان هاپولی میکند

 • ناشناس پاسخ به نظر

  اونایی که پیامک نیومده چه کار کنند؟

  • ناشناس

   آیا تبت نام کنندگان سایپا هم که در فرجه اعلامی پاییزاقدام به واریز وجه و انصراف نکرده آمد نیز می توانند با واریز وجه در این طرح شرکت کنند ؟

 • قاسمی پاسخ به نظر

  سلام فروش فوق العاده به چه صورت می باشد

 • محمد پاسخ به نظر

  پس اعلام می کنن از پنجم ولی هنوز دیگنیتی نوبت زمستان ۱۴۰۲ پیام نیومده کسی دیگه هم هست پیام نیومده باشه چیکار می کنن یکساله زندگی ما را کردن جهنم یه بار میگن می دیم یه بار می گند نمی دیم یه بار ارز دولتی نیست یه بار گرونش می کنین بابا یه ماشین می خواین بفروشید نه مفتی بدید از اول سال تا حالا ۴۰۰میلون روش گذاشتید هنوزم هیچی به خدا روز قیامت گیرید

 • ناشناس پاسخ به نظر

  همش دروغ اصلا کیا تونستن ثبت نام کنن
  تو اون روزای ثبت نام اصلا سایت باز شد که
  کسی بتونه نام نویسی کنه ؟!