فروش ایران خودرو با شیوه جدید جذب مشتری / نقدی‌ها رنگ‌های جذاب انتخاب کنند!

نخستین عرضه ایران خودرو بعد از داستان افزایش نرخ خودرو در کارخانه استارت خورد.

فروش ایران خودرو با شیوه جدید جذب مشتری / نقدی‌ها رنگ‌های جذاب انتخاب کنند!

ایران خودرو در دور جدید عرضه محصولاتش ایده متفاوتی را برای ترغیب متقاضیان به خرید نقدی در دستورکار قرار داد.

آبی‌های جاده مخصوص برای متقاضیانی که خودروی پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای و گیربکس اتوماتیک را انتخاب کرده بودند و موعد تحویل خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده بود، دو مسیر متفاوت عرضه را در نظر گرفتند.

مسیر اول فروش فوق العاده است. متقاضیان در این نوع از فروش کل مبلغ را به حساب آبی‌های جاده مخصوص واریز می‌کنند و ایران خودرویی‌ها هم تعهد می‌دهند که طی ۹۰ روز کاری آینده از واریز مبلغ، خودرو را تحویل دهند.

آپشن انتخاب خودرو با رنگ‌های متنوع در دسترس متقاضیان خرید نقدی قرار دارد.

متقاضیان حاضر در طرح فروش فوق العاده پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای و گیربکس اتوماتیک می‌توانند این خودرو را با رنگ‌های سفید، مشکی، آبنوس، خاکستری، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کاسپین و نقره‌ای تحویل بگیرند.

قیمت ابن خودرو در فروش فوق العاده با توجه به اینکه این محصول پسوند ارتقایافته را یدک می‌کشد حدود ۶۰۳ میلیون تومان اعلام شده است.

اما مسیر دیگر پیش فروش است. متقاضیان در پیش فروش نصف مبلغ یاد شده یعنی حول و حوش ۳۰۱ میلیون تومان را واریز می‌کنند و می‌توانند خودروی خود را اردیبهشت ۱۴۰۳ تحویل بگیرند. ایران خودرویی‌ها پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای و گیربکس اتوماتیک را در بازه تحویل ذکر شده تنها با رنگ سفید عرضه می‌کنند.

بنابراین دیگر از تنوع رنگی برای عرضه به صودت پیش فروش خبری نیست.

به نظر می‌رسد مدیران ایران خودرو بعد از به کما رفتن ایده فروش بخشی از محصولات با نرخ حاشیه بازار تلاش می‌کنند تا با توجه به نزدیک شدن به پایان سال به هر نحو ممکن نقدینگی بیشتری جذب کنند. فروش خودرو به صورت فوق العاده با رنگ‌های متنوع یکی از ایده‌های آنها است.

متقاضیان واجد شرایط فرصت دارند تا ۳۰ دی امسال نسبت به انتخاب طرح خرید مورد نظر خود اقدام کنند.

ارسال نظر