شاهکار جدید ب ام و / خودروسازان داخلی ببینند

پس از حدود گذشت حدودا یک سال از معرفی i۷، بی‌ام‌و از مدل قدرتمند M۷۰ xDrive رونمایی کرد. این خودرو لقب قدرتمندترین خودروی تمام الکتریکی بی‌ام‌و را یدک می‌کشد و می‌رود که جای غول‌های ۱۲ سیلندر این خودروساز را بگیرد.

شاهکار جدید ب ام و / خودروسازان داخلی ببینند

BMW این خودرو را در کارخانه خود در دینگولفینگ آلمان، با عرضه در بازار جهانی در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ خواهد ساخت. ادوات اسپرت ام پاور در این مدل، تمایزاتی را با نسخه عادی ایجاد می‌کند.

پکیج ام پرفورمنس پروفشنال برای این مدل قابل انتخاب است که کالیپرها و اسپویلر عقب و همچنین فاصله بین دو چراغ عقب را مشکی رنگ می‌کند.طرح‌های جدید دو رنگ برای این خودرو قابل سفارش است. i ۷ در هشت نوع دو رنگ و بیش از ۱۰۰ رنگ بی‌ام‌و Individual عرضه خواهد شد.

رینگ‌های ۲۱ اینچی با روکش جت بلک به همراه عناصر فلزی براق زیبایی نمای کناری را اسپرت‌تر کرده است. ۶۶۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۱۰۰ نیوتون‌متر گشتاور خروجی این خودرو است.البته خروجی گشتاور در حالت اسپرت ۱۰۱۴ نیوتون‌متر و در حالت لانچ کنترل به ۱۱۰۰ نیوتون‌متر تغییر می‌یابد.پیشرانه محور عقب ۴۹۰ اسب بخار و پیشرانه محور جلو ۲۵۹ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.شتاب صفر تا صد در این مدل ۳.۵ ثانیه اعلام شده است.

بی‌ام‌و i ۷ M ۷۰ طبق فاکتورهای EPA آمریکا، پس از هربار شارژ ۴۷۲ کیلومتر مسافت را طی می‌کند. i ۷ با سیستم تعلیق بادی دو محوره استاندارد با دمپرهای خودکار و کنترل الکترونیکی عرضه خواهد شد.ترمزهای M Sport آبی رنگ با نشان M که قدرت توقف را برای این خودروی ۲۶۸۰ کیلوگرمی فراهم می‌کند.

i ۷ M ۷۰ نیز با سیستم عامل به روز شده BMW عرضه می‌شود. BMW iDrive OS ۸.۵ دارای ساختار منوی بهبود یافته و عملکرد QuickSelect است.

در آینده، باید شاهد رقابت جذاب این خودرو با مرسدس‌بنز S ۶۳ E-Performance با ۷۹۱ اسب‌بخار قدرت و گشتاور ۱۴۳۰ نیوتون‌متر گشتاور باشیم.

بی‌ام‌و جزئیات قیمتی برای i ۷ M ۷۰ را ارائه نکرده است.این شرکت این اطلاعات را نزدیک به تاریخ شروع تولید خود منتشر خواهد کرد. i ۷ سطح پایه با قیمتی بیش از ۱۲۰۰۰۰ دلار شروع می‌شود و i ۷ M ۷۰ باید بیش از این قیمت داشته باشد.

ارسال نظر