ریزش قیمت خودرو در بازار / کدام مدل‌ها ارزان شد؟

قیمت خودرو امروز نیز به روند کاهشی خود ادامه داد. به طوری که پژو پارس طی ۲۴ ساعت ۱۸ میلیون تومان ارزان شد و به ۶۹۲ میلیون تومان رسید.

ریزش قیمت خودرو در بازار / کدام مدل‌ها ارزان شد؟

قیمت خودرو امروز، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

قیمت خودرو که در هفته‌های گذشته روند نزولی به خود گرفته بود، روز گذشته خودرو هم‌گام با دلار و تحت تاثیر خبر برکناری رضا فاطمی‌امین افزایش قیمت را تجربه کرد. اما امروز قیمت‌ها ترمز بریدند و دوباره کاهش جزئی را تجربه کردند.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

قیمت پراید ۱۳۱ در روزهای گذشته با کاهش نسبی همراه شد و به ۳۵۰ میلیون تومان رسید. این درحالی است که پراید ۱۱۱ قیمت ۳۶۰ میلیون تومان را به ثبت رساند.

قیمت پژو پارس LX TU۵، ساخت ۱۴۰۱ که این روزها جهش چشمگیری را تجربه کرده بود، امروز ۱۰ اردیبهشت ماه هم به روند افزایشی خود ادامه داد و به کانال ۶۰۰ میلیون تومان بازگشت. این خودرو با ۱۸ میلیون تومان ریزش نرخ ۶۹۲ میلیون تومان را ثبت کرد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما ۱۴۰۱ که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز پنج میلیون تومان گران شد و نرخ ۶۱۵ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

قیمت تارا اتوماتیک که مدل ۱۴۰۲ آن به تازگی وارد بازار شده است، امروز پنج میلیون تومان ریزش قیمت را تجربه کرد و در نرخ یک میلیارد و ۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

www.novin.com
www.novin.com
ارسال نظر