۱۵۰ خودرو در انتظار واگذاری / اموال تملیکی دست به کار شد

معاون بهره‌برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش امول تملیکی از عرضه یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کالا در مزایده بزرگ ۲۷۷ این سازمان با مشارکت ۳۰ استان خبر داد.

۱۵۰ خودرو در انتظار واگذاری / اموال تملیکی دست به کار شد

سعید غلامی باغی معاون بهره‌برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گفت: امروز فرآیند بازدید و ثبت نرخ پیشنهادی مزایده بزرگ ۲۷۷ سازمان با مشارکت ۳۰ استان کشور آغاز می‌شود. مهلت ارائه پیشنهادات و بازدید از کالاهای مطروحه در انبارهای سازمان اموال تملیکی روز دوشنبه (۱۴ اسفندماه) به پایان می‌رسد و مراسم رمزگشایی از پیشنهادات روز شنبه (۱۹ اسفند) برگزار می‌شود.

غلامی با اشاره به کالاهای عرضه شده در این مزایده، اظهارکرد: در این مزایده نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان انواع کالاهای متنوع از جمله ۱۵۰ دستگاه خودرو سواری در ۱۶ استان، ۶۰ دستگاه خودرو سنگین، ماشین‌آلات معدنی، لودر و بولدوزر، لوازم برقی و صوتی و تصویری، پوشاک و لوازم‌التحریر به شرط صادرات عرضه می‌شود.

معاون بهره‌برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: علاقه‌مندان برای اطلاع از کالاهای مطرح شده و قیمت‌ها می‌توانند به  tamliki.ir و برای ثبت پیشنهاد به سامانه تدارکات الکترونیک دولت به  setadiran.ir مراجعه کنند.

 

ارسال نظر