۳ خودروی وارداتی خاص بهمن موتور به گمرک رسید + فیلم

طبق ویدیو ارسالی مخاطبان ۳ خودرو وارداتی BM CARS به گمرک ایران آمد هاوال H6 هیبرید مجهز به یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ است که به کمک یک موتور الکتریکی می تواند در مجموع ۲۴۰ اسب بخار توان و ۵۳۰ نیوتن متر گشتاور را به هر چهار چرخ خودرو تحویل دهد.

۳ خودروی وارداتی خاص بهمن موتور به گمرک رسید + فیلم

برای سدان H5، گروه بهمن، بین دو نسخه ۱.۵ و ۲ لیتری، نسخه حجیم تر را برگزیده است. پیشرانه ۲ لیتری توبو این خودرو قادر به تولید حداکثر قدرت ۲۲۲ اسب بخار و گشتاور ۳۴۰ نیوتن متر است و یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در نمونه ۲ لیتری، وظیفه انتقال قدرت در این خودرو را برعهده دارد.  هونگچی E-QM5 دارای یک پیشرانه برقی با نهایت قدرت ۱۸۸ اسب بخار و بیشینه گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر و پک باتری ۵۴ کیلووات ساعتی است. قدرت تولیدی پیشرانه به سبک خودروهای برقی به صورت پیوسته به محور جلو انتقال می یابد. این خودرو در حالت شارژ کامل قادر به پیمایش مسافتی معادل با ۴۳۱ کیلومتر است. با توجه به کاربری تاکسی این خودرو، تمام اعداد و ارقام فوق، E-QM5 را به گزینه ای بسیار مناسب به‌خصوص برای تاکسی های فرودگاهی مبدل می کند.

 

منبع: اسب بخار
ارسال نظر

  • ایرانی پاسخ به نظر

    سلام سال تحصیلی از ۲۰ فروردین تا ۲۰ اسفند می باشد. قابل توجه وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و وزارت بهداشت‌ و حوزه های علمیه