استارت فروش یک خودرو با قیمت کارخانه + جزئیات

گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام بدون قرعه کشی پراید وانت خبر داد.

استارت فروش یک خودرو با قیمت کارخانه + جزئیات

جدیدترین فروش فوق العاده سایپا با عرضه پراید وانت ۱۵۱ با لاینر تیپ D از امروز آغاز شد. زمان تحویل خودروی سایپا ۹۰ روز با رنگ سفید، مشکی و نوک مدادی است. در ادامه شرایط ثبت نام پراید وانت مرداد ۱۴۰۲ را می‌خوانید.

قیمت پراید وانت ثبت نامی​

طبق اطلاعیه سایپا قیمت پراید وانت ۱۵۱ مجهز به سیستم دی لایت در طرح فروش فوری خردادماه ۲.۳۹۰.۳۲۰.۰۰۰ ریال است. متقاضیان ثبت نام پراید وانت مرداد ۱۴۰۲ می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت org.saipayadak.www مراجعه کنند.

ثبت نام پراید وانت بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

متقاضیان ثبت نام جدید سایپا از امروز مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه و ثبت نام پراید وانت اقدام کنند.

مهلت ثبت نام بدون قرعه کشی پراید وانت مرداد 1402

به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام پراید وانت بدون قرعه کشی مرداد 1402 متوقف خواهد شد.

شرایط ثبت نام پراید وانت سایپا مرداد 1402

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم است. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.)

چنانچه در هریک ازمراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص شود، اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.

شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

در روش فروش فوق العاده امکان انتخاب یکی از بسته های خدمت برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم است . در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر بسته خدمت یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام کند.

لازم به ذکر است تا زمانی که برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی‌شود و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت روزگار خودرو هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد