این خودروی لوکس را قسطی بخرید + شرایط فروش

کرمان موتور خودرو پیکاژ T۸ خود را به صورت قسطی به متقاضیان واگذار می کند.

این خودروی لوکس را قسطی بخرید + شرایط فروش

این خودرو لوکس با قیمت یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان واگذار شود. این قیمت همان قیمتی است که پارسال مدیران فروش کرمان موتور از اواخر بهمن ۱۴۰۱ آن را در طرح های فروش خود اعمال می کردند.

کرمان موتور پیکاژ T ۸ خود را به صورت قسطی به متقاضیان واگذار می کند. آن طور که این خودروساز خصوصی اعلام کرده قرار است این خودروی پیکاژ با قیمت یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان واگذار شود. قیمت اعلامی برای T ۸ همان قیمتی است که مدیران فروش کرمان موتور از اواخر بهمن ۱۴۰۱ آن را در طرح های فروش خود اعمال می کردند. با توجه به عرضه این پیکاپ با قیمت پیشین کرمان موتوری ها این پیام را به اعضای شورای رقابت ارسال کرده اند که قصدی برای تمکین به قیمت های اعلامی این شورا ندارند. شورای رقابت ۱۷ اردیبهشت امسال بعد از بررسی قیمت محصولات مونتاژی دستورالعملی را به وزارت صمت فرستاد تا در اختیار خودروسازان خصوصی قرار گیرد. بررسی دستورالعمل شورای رقابت حکایت از افت قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تا ۸۰۰ میلیونی محصولات حاضر در سبد محصولاتی شرکت های خودروساز داشت. این مساله با اعتراض مدیران خودروساز خصوصی روبرو شد و از آن زمان تا کنون کشمکش میان اعضای شورای رقابت و مدیران خودروساز خصوصی در جریان است.

کرمان موتوری ها به طرفداران پیکاپ T ۸ اعلام کرده اند که می توانند با پرداخت یک میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت این خودرو را در اختیار بگیرد. بازه زمانی در نظر گرفته شده برای تحویل این خودرو از سوی کرمان موتور ۹۰ روزکاری بعد از نهایی شدن ثبت نام متقاضیان اعلام شده است. الباقی مبلغ هم باید از سوی متقاضیان در قالب یک فقره چک به تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ با مبلغ حدود ۷۸۰ میلیون تومان در وجه شرکت کرمان موتور صادر شود. بدیهی است سند این خودرو تا زمان تسویه حساب کامل توسط متقاضیان در رهن کرمان موتور باقی می ماند. قیمت این خودرو در حال حاضر در بازار حول و حوش دو میلیارد تومان برآورد می شود.

طرفداران طرح فروش قسطی T ۸ می توانند از ۳۰ اردیبهشت سال جاری به سایت کرمان موتور مراجعه کرده و نسبت به نام نویسی برای در اختیار گرفتن این محصول کرمان موتور اقدام کنند. این طرح فروش قسطی تا روز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ در دسترس متقاضیان قرار دارد.

این خودروساز کرمانی قصد دارد این محصول پیکاپ خود را در رنگ های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری تولید و به متقاضیان واگذار کند.

مدیران فروش کرمان موتور در بخش نامه فروش T ۸ تاکید کرده اند این خودروها دارای بیمه بدنه است و هزینه بیمه روی اقساط از مشتران دریافت می شود.

این خودروساز کرمانی درباره مالیات ها دریافتی از متقاضیان، هزینه بیمه شخص ثالث اعلام کرد هزینه ها را بر اساس ۱۴۰۲ محاسبه کرده و چنانچه تغییری در آن ها داده شود مابه التفاوت از متقاضیان دریافت خواهد شد.

ارسال نظر