۹۰ روزه این خودروی وارداتی جذاب را بگیرید (۲۹ فروردین ۱۴۰۳) + شرایط فروش

شرایط فروش و واریز وجه شاین مکش ایران خودرو اعلام شد.

۹۰ روزه این خودروی وارداتی جذاب را بگیرید (۲۹ فروردین ۱۴۰۳) + شرایط فروش

شرایط واریز وجه شاین مکس ایران خودرو را در ادامه می‌بینید.

ببینید/ مافیا در برابر واردات خودرو!

 

IMG_20240416_085910_282

سیر تا پیاز شاین مکس ایران خودرو

دانگ فنگ شاین مکس یک سدان لوکس است که نسخه اولیه آن سال ۲۰۱۸ وارد بازار جهانی شد. شاین مکس در دو نسخه با پیشرانه بنزینی و هیبریدی عرضه شده است.

امکانات رفاهی

شاین مکس از آپشن‌های مختلفی نظیر کروز کنترل هوشمند و رادار نقطه کور بهره می‌برد.این خودرو دارای امکانات رفاهی مناسب و قابل قبولی است که به آنها اشاره میکنیم:

 

 ترمز پارک برقی، کنترل ایستایی در سربالایی، رادار تغییر لاین، اتولایت و دی لایت، کنترل کشش، رادار تصادف جلو و عقب، دوربین عقب و ۳۶۰ درجه، کنترل پایداری، ترمز ضد قفل و کمکی، صندلی برقی جلو، اتو پارک، توزیع نیروی ترمز، صندلی گرم کن جلو، سنسور جلو و عقب، تر مز اظطراری، ماساژور صندلی جلو، آینه بغل برقی مجهز به گرم کن، ایربگ ۶ عدد، پانوراما، شارژر وایرلس، استارت دکمه‌ای، سیستم تهویه اتوماتیک و سیستم تهویه اتوماتیک را داراست.

دانگ-فنگ-شاین-مکس-داخل

دانگ-فنگ-شاین-مکس-داخل-عقب

قیمت

یکی از جنجال‌های اخیر در بازار خودرو بحث تفاوت نرخ از سامانه یکپارچه تا بازار است. شاین مکس ایران خودرو هم از این قاعده مستثنا نیست. این خودرو با نرخ ۱.۵۵۰ میلیارد تومان به‌دست خریداران خود از سامانه یکپارچه رسید. اما بعد از تحویل این خودرو به مشتریان شاهد قیمت‌گذاری‌های عجیب و غریبی در بازار آزاد هستیم. اگر بخواهید این خودرو را از بازار آزاد تهیه کنید باید بیش از ۳ میلیارد تومان هزینه کنید. به نوعی می‌توان گفت سودی در حدود ۱.۵ میلیارد تومان در جیب خریداران این خودرو رفته است.

 

www.novin.com
www.novin.com
ارسال نظر

  • ناشناس

    این سامانه فروش چه سمی بود دیگه؟؟!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها