تخفیف ویژه به متقاضیان پژو پارس / شرط ایران‌خودرو چیست؟

خودروی جایگزین پژو پارس با تخفیف در دسترس متقاضیانی قرار گرفت که اولویت دریافت خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ تعیین شده بود.

تخفیف ویژه به متقاضیان پژو پارس / شرط ایران‌خودرو چیست؟

ایران خودرو بار دیگر تلاش خود را برای منصرف کردن متقاضیانی که در دور اول فروش محصولات خودروسازان از مسیر سامانه یکپارچه با مکانیزم نوبت دهی نسبت به انتخاب پژو پارس اقدام کرده بودند، آغاز کرد.

آبی‌های جاده مخصوص به ثیت نام‌کنندگان برای پژو پارس که موعد تحویل خودروی مورد نظر آنها زمستان ۱۴۰۲ تعیین شده بود پیشنهاد داده‌اند که سورن پلاس با موتور XU۷P را تحویل بگیرند.

ایران خودرویی‌ها در این دور از تلاش خود برای تعییر نظر ثبت نام‌کنندگان برای پژو پارس علاوه بر اینکه فروش قسطی سورن پلاس بدون سود با موتور XU۷P را در دسترس متقاضیان واجد شرایط قرار داده‌اند. این امکان را برای آن دسته از ثبت نام‌کنندگان پژو پارس که امکان خرید نقدی خرید خودروی جایگزین را دارند، حدود ۱۵ میلیون تومان تفیف ویژه در نظر گرفته‌اند.

متقاضیان پژو پارس هر کدام از دو راه پیشنهاد شده را انتخاب کنند می‌توانند سورن پلاس با موتور XU۷P را در بازه ۹۰ روزه کاری بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام دریافت کنند.

سورن پلاس با سه رنگ خاکستری، مشکی ابنوس و سفید به متقاضیان واگذار می‌شود.

متقاضیانی که وام ۱۰۰ میلیون تومانی را دریافت می‌کنند باید در بازه یکساله و طی چهار چک وام دریافتی را پرداخت کنند.

باید منتظر ماند و دید ایده ایران خودرو بابت تخفیف ویژه خرید نقدی سورن پلاس با موتور XU۷P به گونه‌ای هست تا ثبت نام‌کنندگان پژو پارس را منصرف کند یا آنها همچنان به دریافت خودروی مورد نظر خود اصرار می‌ورزند؟

منبع: اقتصاد نیوز
ارسال نظر