فروش این خودروی وارداتی خارج از سامانه یکپارچه (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) +‌ شرایط و قیمت

سایپا پس از اعلام شرایط فروش کوییک و اطلس ویژه دهه فجر ۱۴۰۲، شرایط فروش زوتی DL۵ مدل ۲۰۲۳ را نیز برای متقاضیان عادی اعلام کرد.

فروش این خودروی وارداتی خارج از سامانه یکپارچه (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) +‌ شرایط و قیمت

سایپا پس از اعلام شرایط فروش کوییک و اطلس ویژه دهه فجر ۱۴۰۲، شرایط فروش زوتی DL۵‌ مدل ۲۰۲۳ را نیز برای متقاضیان عادی اعلام کرد. این شرایط بدون محدودیت انجام می‌پذیرد و سایپا دلیل برگزاری آن را ایجاد امکان ثبت‌نام متقاضیان با توجه به برنامه افزایش تولید خودرو اعلام کرده است. در این شرایط متقاضیان می‌توانند بدون محدودیت ثبت‌نام قبلی، اقدام به خرید زوتی DL۵‌ مدل ۲۰۲۳ با موعد تحویل ۹۰ روزه کنند. البته شرایط خاصی برای شرکت در این بخشنامه فروش نیز ذکر شده است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

زوتی DL۵‌ محصول وارداتی پارس خودرو ، شرکت زیرمجموعه سایپا است. این خودرو یک کراس‌اوور جمع‌وجور محسوب می‌شود و در کلاس خودروهایی همچون چانگان CS۳۵‌ پلاس، ام‌وی‌ام X۵۵‌ پرو و هایما S۵‌ قرار می‌گیرد. زوتی DL۵ همانند خودروهای یادشده، به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز است. سیستم انتقال قدرت این خودرو نیز به‌صورت دیفرانسیل جلو عمل می‌کند و گیربکس اتوماتیک CVT‌ این بخش را تحت مدیریت دارد. سیستم صوتی به‌ همراه نمایشگر با پشتیبانی از بلوتوث و مسیریاب، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین، پاور ویندوز، سانروف، سیستم تهویه دیجیتال، سیستم ورود و استارت بدون کلید، رینگ‌های آلومینیومی، تریم چرمی کابین و ترمزهای دیسکی برای چهار چرخ امکانات این خودرو را تشکیل می‌دهند.

شرایط شرکت در ثبت‌نام دهه فجر ۱۴۰۲ سایپا نیز به شرح زیر است:

خودرو قیمت موعد تحویل
زوتی DL5‌ 1.059.963.000 تومان 90 روز کاری

۱. محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال خواهد شد. هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو خواهد بود.

۲. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است. خریداران ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم هستند.

۳. امکان ثبت‌نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو) میسر نیست.

۴. متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

ارسال نظر