بنز با تولید این خودرو غوغا کرد

مرسدس بنز جی تی کوپه ۲۰۲۴ یک خودرو سطح بالا است که تمامی ویژگی‌های برتر در این صنعت را همراه خود دارد. طراحی آئروداینامیک بی‌نقص که مقاومت بسیار کمی در برابر جریان هوا ایجاد می‌کند، زیبایی بی‌پایان و استفاده از بهترین مواد اولیه در قسمت‌های مختلف به تولید این دلبر آلمانی منتج شده است.

بنز با تولید این خودرو غوغا کرد

اگر در رابطه با زیباترین محصولات مرسدس بنز نظرسنجی برگزار شود قطعا یکی از شانس‌های اصلی این رویداد، جی تی کوپه خواهد بود.

این مرسدس زیبا اکنون جدیدترین ویرایش سال ۲۰۲۴ را در مجموعه مرسدس بنز دارد که با نام کامل مرسدس-آ ام گ جی کوپه ۲۰۲۴ شناسایی می‌شود.

جی تی کوپه ۲۰۲۴ یک خودرو سطح بالا است که تمامی ویژگی‌های برتر در این صنعت را همراه خود دارد. طراحی آئروداینامیک بی‌نقص که مقاومت بسیار کمی در برابر جریان هوا ایجاد می‌کند، زیبایی بی‌پایان و استفاده از بهترین مواد اولیه در قسمت‌های مختلف به تولید این دلبر آلمانی منتج شده است.

در قسمت‌های مختلف بدنه از پنل فیبرکربن استفاده شده که جذاب‌ترین بخش آن به دیفیوزر عقب و خروجی‌های اگزوز داخل آن مربوط می‌شود.

در این نمونه جانمایی صندلی‌های ۲+۲ نیز در نظر گرفته شده که کابین را در شرایط کاربردی تری برای یک کوپه جی تی قرار می‌دهد هرچند فضای کافی در ردیف دوم وجود ندارد اما به هر ترتیب این جانمایی یک امتیاز محسوب می‌شود.

سامانه تمام چرخ اختصاصی مرسدس بنز با نام ۴متیک پلاس در وضعیت فعال قرار دارد. مرسدس بنز، کوپه جدید خود را تنها در تریم‌های جی تی ۶۳ و جی تی ۵۵ با پیشرانه ۸ سیلندر عرضه می‌کند.

جی تی ۶۳ کوپه که تریم پرچمدار این محصول است با تپنده ۵۷۷ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتن متر روانه بازار می‌شود. این اعداد حاصل کار موتور ۴ لیتری توربودوقلو است.

خودرو طی ۳.۱ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می‌رسد که این آمار حدود ۰.۴ ثانیه از نسخه رودستر بهتر است.

جی تی ۵۵ کوپه از پیشرانه ۸ سیلندر خود برابر با ۴۶۹ اسب بخار خروجی و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور می‌گیرد. شاخص صفر تا ۹۶ کیلومتر این تریم نیز ۳.۸ ثانیه محاسبه شده است.

بیشینه سرعت هر دو مدل برابر با ۳۱۵ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

در بخش جعبه دنده نیز وضعیت مشابهی در نظر گرفته شده و انتخاب اصلی، نمونه ۹ سرعته اتوماتیک بوده است.

دیفرانسیل ضد لغزش الکترونیکی، سیستم ترمز با دیسک‌های کامپوزیتی که ۳۹۰ میلیمیتر در چرخ جلو قطر دارند و همچنین سیستم تعلیق تطبیقی از دیگر امکانات جی تی کوپه جدید است.

آ ام گ در نظر دارد تا در سال ۲۰۲۴، آپشن ترمز با دیسک‌های ۴۲۰ میلیمتری سرامیکی را نیز برای این تریم‌ها فعال کند

قیمت هنوز مشخص نشده اما در تریم پرچمدار احتمالا باید منتظر بالای ۲۰۰ هزار دلار باشیم!

منبع: عصر ایران
www.novin.com
www.novin.com
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها