منصوری با تولید این خودرو همه را شوکه کرد

جدیدترین محصول منصوری، نسخه‌ی ارتقایافته از رنجرور نسل پنجم با کیت بدنه‌ی اختصاصی و ۸۸ اسب بخار افزایش قدرت است.

منصوری با تولید این خودرو همه را شوکه کرد

رنجرور اتوبیوگرافی، به عنوان یکی از ‌گران‌ترین شاسی‌بلندهای دنیا شهرت دارد. این خودرو هم‌اکنون با قیمت ۱۶۰ هزار دلار فروخته می‌شود. البته علاقه‌مندان رنجرور می‌توانند نسخه‌ی SV با آستانه قیمت ۱۹۵ هزار دلار هم خریداری کنند.

حالا منصوری هم نسخه‌ای از رنجرور اتوبیوگرافی جدید را آماده‌ کرده است. این مدل، ادوات فیبرکربن در کاپوت جلو، آینه بغل، سپرها، بال عقب، جلوپنجره و رکاب دارد. خروجی هوای مخصوص اتوبیوگرافی که حاشیه‌ی درهای جلو نصب شده‌اند هم در نسخه‌ی منصوری، فیبرکربن هستند. همچنین رینگ ۲۴ اینچ با تایرهای ۲۹۵ میلی‌متر به تجهیزات خودرو اضافه شده‌اند.

یکی از دلایل جذب مشتریان به محصولات منصوری، امکان شخصی‌سازی فضای داخلی با رنگ‌های متنوع برای صندلی یا دیگر ادوات کابین است. امکان انتخاب انواع چرم و چوب یا فیبرکربن و آلومینیوم برای قسمت‌های مختلف وجود دارد.

رنجرور اتوبیوگرافی در حالت استاندارد، ۵۲۳ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. نسخه‌ی منصوری از پیشرانه‌ی ۴/۴ لیتر V ۸ بی‌ام‌و، ۶۱۱ اسب بخار و ۸۵۰ نیوتن‌متر می‌گیرد. حالا این شاسی‌بلند لوکس، می‌تواند در زمان ۴/۳ ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت برسد.

هنوز اطلاعات دقیق از قیمت رنجرور منصوری منتشر نشده است؛ اما باتوجه به ارزش دیگر خودروهای تیونینگ منصوری، می‌توان قیمت رنجرور اتوبیوگرافی با پکیج کامل از تجهیزات منصوری را در حدود ۲۵۰ هزار دلار برآورد کرد.

منبع: پدال
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت روزگار خودرو هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد