نماینده رسمی خودروهای رنو در ایران مشخص شد + لیست نمایندگی ها

طبق اطلاعیه رسمی صفحه رنو، از این به بعد ماموت خودرو نماینده رسمی این شرکت فرانسوی در ایران خواهد بود و ارائه خدمات پس از فروش محصولات وارداتی رنو را برعهده خواهد گرفت.

نماینده رسمی خودروهای رنو در ایران مشخص شد + لیست نمایندگی ها

امروز صفحه رسمی رنو در ایران در قالب یک پست اعلام کرد که از این به بعد ماموت خودرو قرار است خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی رنو را ارائه دهد. به این ترتیب صاحبان رنوهای وارداتی زین پس می‌توانند برای دریافت خدمات پس از فروش مانند تعمیر، عیب یابی، سرویس دوره ای، تامین قطعات و … به نمایندگی‌های رسمی ماموت خودرو مراجعه کنند.

در گذشته نگین خودرو علاوه بر واردات محصولات رنو، ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت فرانسوی را نیز برعهده داشت اما حالا دیگر مسئولیتی بر دوشش نیست و ماموت از طرف رنو جایگزین شده است. از این رو در آینده‌ای نزدیک احتمالاً ماموت خودرو، واردات و یا مونتاژ محصولات رنو را نیز آغاز کند زیرا فقط اخذ نمایندگی به شرط ارائه خدمات پس از فروش برای این شرکت صرفه اقتصادی ندارد و به هیچ وجه عاقلانه نیست.

در نتیجه می‌توان گفت ماموت خودرو با این اقدام به نوعی خود را متولی واردات و یا مونتاژ رنو در ایران معرفی و راه واردات رنو را برای دیگر واردکنندگان سخت کرده است. همان طور که می‌دانید داستان واردات نیسان طوری پیش رفته که درحال‌حاضر ۵ شرکت مدعی واردات محصولات نیسان شده‌اند و این در حالی است که هنوز هیچ کدام از آنها برنامه‌ای برای ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت ژاپنی ندارند. با توجه به این قضیه ماموت خودرو در نخستین اقدام خود را نماینده رسمی رنو در ایران معرفی کرد تا در آینده بتواند به راحتی واردات و یا مونتاژ را انجام دهد.

ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای رنو

شرکت ماموت خودرو که در حال حاضر ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای وارداتی رنو را نیز بر عهده دارد، با تکیه بر دانش فنی و تجربه پرسنل متخصص و آموزش دیده در دوره‌های برگزار شده توسط شرکت رنو و همچنین رعایت استانداردهای این برند در خصوص ارائه کیفیت ممتاز و کسب حداکثری رضایت مشتریان، آماده میزبانی از این خودروها در نمایندگی‌های رسمی رنو در سراسر ایران است.

از جمله خدماتی که به خودروهای وارداتی رنو از جمله مدلهای کولیوس، تلیسمان، سیمبل، داستر، فلوئنس، اسکالا، سفران، لتیتیود و یا لاگونا در نمایندگی‌های رسمی رنو ارائه می‌شود می‌توان به تعمیرات تخصصی، عیب‌یابی واحدهای کنترل الکترونیکی با دستگاه، سرویس‌های عمومی و ادواری و… اشاره کرد که به لطف بهره‌گیری از تجهیزات و استانداردهای روز و همچنین قطعات اصلی رنو، آسودگی خاطر مالکان را از بابت دریافت خدمات مطمئن و باکیفیت، جلب خواهد کرد.

همان‌طور که پیش‌تر در خبرها اعلام شده بود، شرکت ماموت خودرو به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هولدینگ بزرگ و معتبر ماموت و نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش خودروسازان بین المللی از جمله برندهای اروپایی، از نیمه نخست سال جاری، فعالیت خود را تحت عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی رنو در ایران گسترش داده است.

در حال حاضر ۱۷ نمایندگی ماموت خودرو آماده خدمات رسانی به خودروهای وارداتی رنو هستند، هرچند که به زودی این عدد به لطف برنامه توسعه شبکه نمایندگی‌ها و جهت دسترسی آسان‌تر مشتریان در تهران و سایر شهرها، افزایش خواهد یافت.

لیست نمایندگی‌های ماموت خودرو برای محصولات رنو

فهرست نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش رنو در ایران:

نمایندگی ماموت خودرو رنو

ارسال نظر