وضعیت بازار خودرو دوشنبه ۳ مهر / سقوط آزاد قیمت تارا

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

وضعیت بازار خودرو دوشنبه ۳ مهر / سقوط آزاد قیمت تارا

قیمت خودوهای پرفروش داخلی امروز با نوسان جزیی به روز شده است. با این حال بررسی تغییرات نرخ خودرو نشان می‌دهد که محصولات پرفروش ایران خودرو ریزش سنگینی را ثبت کردند. در این میان نرخ تارا اتوماتیک طی ۲ روز گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و با این ریزش نسبت به ماه گذشته ۴۵ میلیون تومان ارزان شده است.

جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (دوم مهرماه) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۶۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته تغییر نکرده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که ۵ میلیون ارزان نسبت به دو روز گذشته شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۶۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۷۷۵میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلون ارزان شده است. این مدل طی سه ماه گذشته ۱۳۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۵ تومان نرخ خورده است که ۱۵ میلیون ارزان شده است نسبت به دو روز گذشته ارزان شده است و طی ۳۲ روز حوالی ۴۵میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و طی سه ماه گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۱۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی دو روز گذشته است. دنا ۲۵ میلیون در ۲۳ روز گذشته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۲۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ثابت مانده است و طی سه ماه گذشته ۲۲۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ثابت مانده است اما طی پنج روز نیز ۲۰ میلیون افزایش پیدا کرده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۴۰ میلیون تومان که نسبت به دیروز ثابت مانده است اما طی ۵ روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۵ میلیونی شده است که تغییر نکرده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۲۵ میلیونی شده است که نسبت به دو روز گذشته ثابت مانده است اما طی پنچ روز گذشته ۱۵ میلیون افزایش یافته است. نرخ سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۶۵ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون نسبت به چهار روز گذشته و ۳۵ میلیون طی پنج روز گذشته بالا رفته است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۵ میلیون اعلام شده است که طی دو روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۵ میلیون تومان شده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۱۹روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۱۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز طگذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است. همچنین نرخ این خودرو طی شش روز گذشته ۶۵میلیون ارزان است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۳۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۳ میلیون ارزان شده است و حوالی ۲۴۵ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و ۳۲۰میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و حوالی ۳۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۳۹۰ میلیون تومان شده است که ثابت مانده است.

قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۰ میلیون است که ثابت مانده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ثبات طی یک روز است اما طی ۳۰ روز گذشته ۴۵میلیون ارزان شده است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین نرخ خودرو در بازار کلیک کنید. گفتنی است نرخ خودروهای داخلی بر اساس اطلاعات سایت باما به‌روزرسانی شده است.

www.novin.com
www.novin.com
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها