لیست جدید قیمت خودرو در بازار / پراید چند شد؟

روز گذشته، قیمت خودرو تحرکاتی رو به بالا را تجربه کرد. اما امروز، تقریبا همه محصولات، افزایش قیمت داشتند.

لیست جدید قیمت خودرو در بازار / پراید چند شد؟

قیمت خودرو امروز ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۲، باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، با تغییراتی مواجه شد. روند کلی بازار طی هفته‌های اخیر کاملاً نزولی بود. البته بازار در برخی روزها نیز روند باثباتی را تجربه کرد. این روند از روز گذشته تغییر یافته و تقریبا تمام محصولات، افزایش قیمت جزئی داشتند.

انتشار اخبار مبنی‌ بر واردات خودروهای نو و کارکرده، در همان ابتدا باعث شدت یافتن کاهش قیمت‌ها تنها برای یک روز شدند. اما دقیقا روز بعد مشخص شد که اخبار تاثیر بلندمدتی روی قیمت خودرو نداشته و پس از مدت کوتاهی، دوباره به روند قبلی خود باز می‌گردد.

قیمت خودروهای داخلی

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به شرح زیر ثبت شده است.

پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱، دقیقا همانند روز گذشته بدون تغییر ماندند. این دو خودروی اقتصادی سایپا، به‌ترتیب با نرخ ۳۲۵ میلیون و ۳۴۵ میلیون تومان معامله شدند.

کوئیک دنده‌ای S نیز دقیقا روند ۶ میلیون افزایش روز گذشته‌اش را تکرار کرده و به قیمت ۳۳۰ میلیون تومان رسید.

پژو پارس LX TU۵ از خودروهای ایرانی بازار بود که بیشترین درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. این سدان با ۱۱ میلیون تومان افزایش، به نرخ ۵۶۶ میلیون تومان معامله شد.

مطالعه بیشتر: عرضه کارا در بورس کالا/ چند دستگاه فروخته شد؟

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما، از سری محصولات جدید ایران خودرو که بر پایه همان ۲۰۶ تولید شده، نیز با ۱۰ میلیون تومان افزایش، در رتبه دوم جای گرفت. به‌ این ترتیب این هاچ‌بک به نرخ ۵۱۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

ارسال نظر