فوری/ خبر مهم برای ثبت نام کنندگان خودرو در سامانه یکپارچه

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو گفت: امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد همزمان با اعلام اولویت‌های نوبت دهی، وجه مسدود شده متقاضیان در بانک‌ها آزاد می‌شود و می‌توانند ۱۰۰ میلیون تومان مسدودی خود را برداشت کنند.

فوری/ خبر مهم برای ثبت نام کنندگان خودرو در سامانه یکپارچه

آقای تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: فرآیند ثبت نام در دور دوم فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو از ۲۰ اردیبهشت برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و دارندگان خودرو‌های فرسوده آغاز شد.در این تاریخ متقاضیان ۱۰۰ میلیون تومان به نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در حساب بانکی خود مسدود کردند.

تقدسی گفت: پس از گذشت این مرحله، متقاضیان به منظور انتخاب خودرو از سوم تا ۱۰ خرداد مهلت داشتند که با مراجعه به سامانه ۵ اولویت خودرویی از محصولات عرضه شده توسط چهار شرکت سایپا، مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای (مصوب شورای رقابت) را انتخاب کنند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: در روز ۱۷ خرداد اقدامات مربوط به پایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان حاضر در لیست نوبت‌دهی انجام شد.

تقدسی گفت: بنابراین امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد همزمان با اعلام اولویت‌های نوبت دهی، وجه مسدود شده متقاضیان در بانک‌ها آزاد می‌شود و می‌توانند ۱۰۰ میلیون تومان مسدودی خود را برداشت کنند. در دور نخست ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش، خودروساز برای متقاضی پیامک تکمیل وجه ارسال کرده است، اما برخی متقاضیان اقدام به تکمیل وجه نکرده‌اند که این اقدام به منزله انصراف از خرید خودرو است‌.

ارسال نظر