کلاهبرداری خودرویی عجیب / بخوانید و مراقب باشید!

کلاهبرداری که با ترفند فروش خودرو به قیمت کارخانه از ۷ نفر به مبلغ حدود ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان اشتهارد کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

کلاهبرداری خودرویی عجیب / بخوانید و مراقب باشید!

علی عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد، گفت: در پی ارجاع چند پرونده کلاهبرداری با وعده تحویل خودرو صفر با قیمت کارخانه به مراجع انتظامی شهرستان اشتهارد، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه محرز شد که همزمان با ثبت نام شرکت های خودروسازی برای قرعه کشی و تحویل خودرو به متقاضیان، فردی ضمن معرفی خود به عنوان مدیر ارشد شرکت خودروسازی و با ادعای این موضوع که می تواند خودرو به قیمت کارخانه خریداری کرده و ظرف یک ماه تحویل آن ها بدهد، اقدام به کلاهبرداری از ۷ شهروند اشتهاردی کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به متواری بودن متهم پرونده، اظهار کرد: بلافاصله اقدامات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهم انجام و پس از ردزنی متهم در یکی از مناطق اطراف ساوجبلاغ، نامبرده به همراه ۳ نفر از دوستانش دستگیر شد.

عزیزی بیان کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی به جعل عنوان مدیر شرکت خودروسازی و انجام ۷ فقره کلاهبرداری با وعده تحویل خودروی صفرکیلومتر اعتراف کردند.

رئیس پلیس اشتهارد با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، ادامه داد: ارزش کلاهبرداری صورت گرفته توسط کارشناسان حدود ۱۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

منبع: فارس
ارسال نظر