اسامی خودروهای قابل خرید در دوم سامانه یکپارچه

ثبت‌نام دور دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت ماه، نسبت به افتتاح حساب وکالتی خود اقدام کنند.

اسامی خودروهای قابل خرید در دوم سامانه یکپارچه

قوانینی مانند دارا بودن گواهینامه رانندگی، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید خودرو از شرکت‌های داخلی در ۴۸ ماه گذشته و نبود پلاک فعال نیز در این طرح فروش جاری است.

همه خودروسازان داخلی از جمله ایران خودرو ، سایپا و خودروسازان بخش خصوصی در طرح فروش خودروهای داخلی حضور خواهند داشت و عرضه خودروها با قیمت‌هایی که از سوی شورای رقابت تایید می‌شود صورت خواهد گرفت. در این نوبت، شرکت ایران خودرو تنها در طرح فروش ویژه مادران با خودروهای متفاوت حضور دارد.

شاهین G، کوییک آر اتومات، کوییک آر دستی، کوییک اتومات و کوییک اس خودروهای عرضه شده توسط سایپا در طرح فروش خودروهای داخلی هستند.

آرین پارس موتور با خودرو لاماری ایما در طرح فروش خودروهای داخلی حضور خواهد داشت. خودروهای FMC-SX۵، FMC -T۵ و Suma M۴ محصولاتی هستند که توسط فردا موتور به فروش می‌رسند. مکث موتور تیارا را به فروش می‌رساند و گروه خودروسازی ایلیا با دایون Y۵ در این طرح حضور خواهد داشت

کرمان موتور با خودروهای KMC T۸، جک S۵ و جک S۳در این طرح حضور خواهد داشت. خودروهای آریزو ۶ پرو اکسلنت، آریزو ۵ توربو، تیگو ۸ پرومکس، ایکس ۲۲ پرو، ایکس ۵۵ پرو، تیگو ۷ پرو اکسلنت و تیگو ۸ پرو محصولات عرضه شده توسط مدیران خودرو در این طرح فروش هستند.

در این مرحله مانند مرحله قبل ظاهرا گروه بهمن حضور نخواهد داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت روزگار خودرو هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد