ثبت نام ایران خودرو منتفی شد؟

هر چند وزارت صمت خبر از برگزاری مرحله بعدی فروش خودرو در اردیبهشت داده است اما به نظر می‌رسد ثبت نام ایران خودرو تا پایان سال ممکن نباشد.

ثبت نام ایران خودرو منتفی شد؟

بزرگترین برنامه پیش فروش ایران خودرو و سایپا اواخر سال گذشته برگزار شد. طرحی که البته حاشیه‌های فراوانی را به همراه داشت. تغییر حساب وکالتی و حذف بسیاری از متقاضیان شاید مشخص‌ترین معضلی بود که متقاضیان ثبت نام ایران خودرو و سایر خودروسازان با آن روبرو شدند.

حالا در شرایطی که نتایج قرعه کشی سایپا و چهار شرکت خودروساز دیگر اعلام شده‌ ، همچنان نتایج قرعه کشی ایران خودرو و دو خودروساز دیگر مشخص نشده‌است. البته وزیر صمت گفته است که نتایج ایران خودرو نیز تا پایان این هفته نهایی می‌شود .

اما پرسش مهمی که مطرح می‌شود،‌ زمان برگزاری مرحله بعدی فروش خودرو است. وزیر صمت گفته که مرحله بعدی فروش خودرو در سامانه یکپارچه اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد . با این وجود برخی خبرهای حاکی از این است که عملا ظرفیت فروش ایران خودرو تا پایان سال تکمیل شده است. به بیان دیگر، ایران خودرو دیگر قادر به تحویل خودرو تا پایان سال نیست.

منبع: جهان صنعت
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت روزگار خودرو هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد