فروش کد ملی برای واردات خودرو ۵۰۰ میلیون تومان!

با شروع دور جدید فروش خودروهای وارداتی دوباره بازار فروش کد ملی داغ شده است.

فروش کد ملی برای واردات خودرو ۵۰۰ میلیون تومان!

از روز گذشته فروش ۱۴ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه شروع شد.

پیش از این شاهد فروش کد ملی برای ثبت نام خودروهای وارداتی و همچنین هشدار درباره غیرقانونی بودن این کار بودیم.

بیشتر بخوانید:

فروش لوکس ترین خودروی کیا از امروز - ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

فروش خودروی فضایی هیوندای از امروز / کونا ۲ میلیارد تومان!

صفر تا صد ثبت نام کارت سوخت آنلاین ۱۴۰۳ + آدرس سایت

ارزان ترین شاسی بلند ژاپنی به ایران رسید + فیلم معرفی

حال مجدد شاهد تبلیغات مختلف فروش کد ملی با قیمت های عجیب هستیم.

به عنوان مثال فردی کد ملی خود را به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان برای ثبت نام خودروهای وارداتی آگهی کرده است.

فرد دیگری قیمت ۵۰۰ میلیون تومان را برای کد ملی در نظر گرفته است.

کد-ملی۱

کد-ملی۲

شروع فروش خودروهای وارداتی - اردیبهشت ۱۴۰۳

فروش جدید خودروهای وارداتی با مدل های مختلف کره‌ای و ژاپنی از امروز شروع می‌شود.

قیمت-خودرو

به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند 1401 ثبت نام نموده و اولویت آن‌ها مشخص شده می‌رساند، سامانه صرفا جهت انتخاب خودروها به شرح جدول زیر از روز دوشنبه مورخ 1403/02/24 تا ساعت 23:59 روز چهار شنبه 1403/02/26 در دسترس است.

در این مرحله متقاضیان محترم می‌توانند یک اولویت از سبد محصولات اعلامی زیر انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال 1401 حساب خود را بلوکه نموده اند می‌باشد.

تبصره 1 - قیمت علی‌الحساب اعلام شده، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و ... در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد. واردکنندگان می توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت 50% قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام نمایند

تبصره 2 - قیمت قطعی خودروهای مذکور پس از ارایه کلیه مستندات و مدارک مثبته و براساس آخرین ضوابط و مقررات تعیین و متعاقباً در سامانه بارگذاری خواهد شد.

تبصره 3 - عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر 5 روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی سامانه خودروهای وارداتی حذف می‌گردد.

تبصره 4 –کلیه شرکت‌های واردکننده می‌بایست مطابق آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تاخیر در تحویل و ... قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آیین نامه فوق خواهند شد.

تبصره 5 - تخصیص خودرو در این مرحله بر اساس رتبه ثبت‌نامی قبل متقاضی و اولویت انتخابی خودرو انجام می‌گیرد.

تبصره 6 - آن دسته از ثبت نام کنندگان خودرو وارداتی که در مراحل قبل انتخاب خودرو انجام داده و در پرتال خود گزینه عدم تخصیص را مشاهده می‌نمایند، در صورت تمایل نسبت به خودروهای ارائه شده در جداول فوق در این مرحله خودرو جدید انتخاب کنند.

تبصره 7 - اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده 19 آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

www.novin.com
www.novin.com
ارسال نظر

  • محمد رامندی

    واگذاری کد ملی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها