یک خودرو دیگر سیتروئن در راه ایران / سایپا این محصول را مونتاژ می‌کند

خبرها حاکی از آن است که گروه خودروسازی سایپا علاوه بر سیتروئن C۳-XR و C۵x قصد دارد کراس اوور جذاب فرانسوی سیتروئن C۵ Aircross را نیز به‌شکل مونتاژی روانه بازار ایران کند.

یک خودرو دیگر سیتروئن در راه ایران / سایپا این محصول را مونتاژ می‌کند

سیتروئن C۵ Aircross توسط سایپا به شکل مونتاژی به بازار ایران عرضه می‌شود. درحال‌حاضر مشخصات این خودرو برای عرضه در بازار ایران از سوی سایپا اعلام نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود این خودرو با موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ به بازار ایران راه پیدا کند که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۷۳ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند.

امکانات رفاهی Citroen C۵ Aircross

از امکانات رفاهی این خودرو نیز می‌توان به سامانه استارت/ استاپ، ترمز پارک برقی و اتوهولد، سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، کلاستر دیجیتالی، جک برقی صندوق عقب به‌همراه سنسور پایی، ، باز و بسته کردن و تنظیم آینه‌های جانبی به‌شکل برقی و متصل به گرم‌کن، تنظیم برقی صندلی‌های ردیف اول همراه با سردکن و گرم‌کن صندلی‌ها و دوربین ۳۶۰ درجه با حالت نمایش ۳D اشاره کرد.

امکانات ایمنی سیتروئن ایرکراس سی ۵

این خودرو از امکانات ایمنی متعددی نظیر سیستم نمایش فشار باد تایرها (TPMS)، هشت ایربگ ایمنی، سامانه کنترل خودرو در سراشیبی، سامانه کنترل پایداری و کنترل کشش (ESP)، ترمز اضطراری خودکار (AEB)، رادار هشدار تصادف از جلو (FCW)، سیستم نور بالای اتوماتیک (IHC)، کروز کنترل هوشمند تطبیقی (ACC)، رادار نقطه کور (BSD)، سیستم هشدار خروج از خط (LDW) و سیستم هشدار و پیش‌بینی برخورد در اثر تغییر لاین (LCA) بهره می‌برد.

www.novin.com
www.novin.com
منبع: گجت نیوز
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها