تهرانی‌ها عزم سفر کردند / آخرین وضعیت محورهای شمالی

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: حجم ترافیک خودرو در خطوط رفت و برگشت محورهای کندوان و هراز مقطعی پرحجم و روان است.

تهرانی‌ها عزم سفر کردند / آخرین وضعیت محورهای شمالی

سرهنگ یدالله جهان تاب روز پنجشنبه افزود: رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی رعایت کنند چرا که گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه این محور در همه ساعت شبانه روز در حال رصد کاربران جاده هستند.

وی وضعیت جوی اکنون این محور را صاف و آفتابی اعلام و خاطرنشان کرد : در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون گزارشی مبنی بر وقوع تصادفات جرحی و حوادث طبیعی در این محورهای استان نداشته ایم و ترافیک در محور سوادکوه عادی و روان است.

فرمانده پلیس راه مازندران، به کابران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا سفر ایمن را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه در ایام تعطیلات با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

www.novin.com
www.novin.com
منبع: ایرنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها