پژو پارس رسما در ایران تاریخ بازنشسته می‌شود + جزئیات

پژو پارس در پایان بهار ۱۴۰۳ از خط تولید ایران خودرو خارج و روانه موزه خواهد شد.

پژو پارس رسما در ایران تاریخ بازنشسته می‌شود + جزئیات

ایران خودرو کم کم خود را آماده می‌کند تا پژو پارس را به موزه بفرستد.

پژو پارس در پایان بهار ۱۴۰۲ از خط تولید ایران خودرو خارج و روانه موزه خواهد شد.

آبی‌های جاده مخصوص در اطلاعیه اعلام کردند شرایط تولید پژو پارس را برای بهار ۱۴۰۳ مهیا کردند.

آن طور که ایران خودرو در اطلاعیه خود آورده است با مساعدت‌های به عمل آمده این محصول محبوب ایران خودرو در بهار ۱۴۰۳ نیز در خطوط تولید حاضر خواهد بود.

انتقاد کن، مادام العمر استفاده کن! نرم افزار مدیریت کسب‌وکار اَتورک

به نظر می‌رسد منظور مدیران ایران خودرو درباره مساعدت‌های صورت گرفته موافقت سازرمان ملی استاندارد با تداوم تولید پژو پارس باشد.

پیش‌تر مدیران ارشد سازمان ملی استاندارد از امکان تولید پژو پارس تا پایان سال ۱۴۰۲ خبر داده بودند.

اما به نظر می‌رسد با توجه به تعهدات معوق ایران خودرو به متقاضیان پژو پارس که در سامانه یکپارچه نسبت به نام نویسی برای این خودرو اقدام کرده اند، مدیران ایران خودرو و همچنین سازمان ملی استاندارد به توافق رسیدند تا تولید این محصول پُرطرفدار تا پایان بهار ۱۴۰۳ ادامه داشته باشد.

همچنین ایران خودرویی‌ها در اطلاعیه خود تاکید کرده‌اند که روند سفارش‌گذاری قطعات مورد نیاز برای تولید پژو پارس را نهایی کرده و این خودرو در بهار سال آینده با حداکثر ظرفیت ممکن تولید خواهد شد.

با توجه به بازه تعیین شده سه ماهه برای تولید پژو پارس از سوی ایران خودرو پیش‌بینی می‌شود این آخرین فرصت تولید پژو پارس خواهد بود و بعد از این ثبت نام‌کنندگان باید نسبت به تحویل گرفتن خودروی جایگزین اقدام کنند.

شنیده‌ها می‌گویند ایران خودرویی‌ها تا زمستان ۱۴۰۳ نسبت به پژو پارس تعهد دارند بنابراین بعید است بتوانند به تمام تعهدات خود در ارتباط با این محصول پُرطرفدار پاسخ دهند.

تنها نکته‌ای که ایران خودرویی‌ها به آن اشاره نکرده‌اند این است که قرار است پژو پارس‌های تولیدی در بهار ۱۴۰۳ با چه قیمتی در دسترس متقاضیان قرار گیرد؟

این احتمال وجود دارد که خودروسازان بتوانند در سه ماهه ابتدایی سال آینده نسبت به بروز رسانی مجوز قیمتی خود اقدام کرده و ایران خودرویی‌ها نیز بتوانند برای پژو پارس‌های تولید شده در بهار آینده نرخ جدید دریافت کنند و این خودروی پُرطرفدار را با قیمت‌های جدید روانه بازار کنند.

باید منتظر ماند و دید که در نهایت آبی‌های جاده مخصوص چند دستگاه پژو پارس را در فرصت سه ماهه بهار تولید و برای متقاضیان فاکتور می‌کنند.

منبع: انتخاب
ارسال نظر

  • حاج علی محمد آیین پاسخ به نظر

    این خودرو ها مبالغ زیادی بابت تولید کارخانه ایی آن در بدو تأسیس هزینه شده است ...حالا که به مرز مقابله با تولیدات خارجی رسیده می خواهید آن را از رده خارج کنید .و یک مشت ماشین پلاستیکی گران قیمت به مردم بیندازید ..ای داد ای بیداد ...یا علی از تو مدد

  • مردم پاسخ به نظر

    این خودرو جز داشته های ملت ایران هست ...چرا رانت خواران می خواهند آنرا که خودرو محبوبی هست از رده خارج کنند ...ننگتان باد

  • یاسر پاسخ به نظر

    شرکت حق اضافه کردن قیمت برای سال ۴۰۲ رو نداره چون باید زمستان تحویل میداد حالا که درموعدش تحویل نداده بابت تاخیر در تحویلش باید از قیمت کم کنه این بی وجدانی وفیلم بازی کردنو در حق ما میکنین خدا ازتون نگذره هرروز استرس وارد میکنین ازریاست محترم جمهور اقای رییسی و وزارت صمت واداره تعذیرات عاجزانه تقاضا داریم نظارت کنن بخدا ۳۰۹ تومانو هنوز حدود ۴۰ تومان مونده جورکنم بخوان اضافه کنن توان قرض ووام گرفتن ندارم اقااصا سند ماشینو پیش خودتون بذارین دلال نتونه دلالی کنه یکی مثل من چه گناهی کرده که باید تاوان زرنگ بازی ایرانخودرو ودلالو بده خواهشمندیم رسیدگی کنید