زورگویی به سبک سایپا / تبدیل خودروی اختیاری یا اجباری؟

شهروند خبرنگار ما در پیامی از سایپا بخاطر اینکه به تعهدش عمل نکرده و اجباراً مشتری را وادار به تغییر خودرو کرده گلایه دارد و خواستار پیگیری این موضوع است.

زورگویی به سبک سایپا / تبدیل خودروی اختیاری یا اجباری؟

سامانه یکپارچه خودرو در دو مرحله به ثبت بیش از دومیلیون متقاضی خودرو پرداخت. ثبت‌نام‌کنندگان نیز با بازکردن حساب وکالتی، خودروی مورد تقاضای خود را در سامانه مذکور ثبت کردند؛ این در شرایطی است که خودروسازان اعلام کردند قادر به تحویل خودروی ثبت‌نامی نیستند و متقاضیان باید محصول ارتقا‌یافته را با پرداخت هزینه بیشتر تحویل بگیرند.

متن پیام شهروند خبرنگار ما:

سلام

در سامانه یکپارچه شاهین دنده ای انتخاب کردیم و قرعه کشی شد و شاهین دنده ای با موعد زمستان ۱۴۰۳ برنده شدیم.

ظاهرا سایپا به تعهدش عمل نکرده و اجباراً مشتری را وادار به تغییر خودرو یه اتوماتیک که ۲۱۰ تومن‌گرانتر است کرده. به تماس هایمان جواب درست نمیدهند. تماس با سایپا گرفتیم. گفتند چون برای اتومات تکمیل وجه نکردید امتیاز شما سوخته است.

ظاهرا ۹۰۰۰ نفر ثبت نام کننده داشته که همگی معترض هستیم. حمایت از مصرف کننده کجاست؟؟؟؟؟ شما را بخدا پیگیری کنید و رسانه ای کنید شاید سایپا یه جواب درست و حسابی بدهد. ۱۰۰ تومن بلوکه کردیم ۴۲ روز. کلی هم منتظر قرعه کشی شدیم. انصاف نیست بخدا

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
ارسال نظر

 • مسع پاسخ به نظر

  سایپا در 7دی امسال 1402 از طریق سامانه یکپارچه از محل فروش فوق العاده ساینا ثبت نام کرد موعد تحویل همین زمستان متاسفانه پیام واریز که تا الان نیومد اخیرا هم ظاهراً اعلام کرده که منتفی شده است اینم از قلدری این شرکت! در صورتی که در همین حیث برای خرداد تا اسفند ۱۴۰۳ خود شرکت ثبت نام داشت و ما هم سر به بالش گذاشتیم که بزودی برایمان پیام واریز میاد یعنی به عملا سایپا به سامانه یکپارچه میگه برو گم شو!!

 • محمد پاسخ به نظر

  با سلام
  واقعا درست می فرمایید سایپا باید شاهین دستی رو تحویل بدهد چون هم منتظر ماندیم هم خیلی ام ناراحت هستیم بابت پیامکای ک جز شاهین دستی فرستاده

 • حجت پاسخ به نظر

  سلام واقعا اگر این قضیه صحت داره باید گفت خودرو سازی صاحب نداره و وزارت صمت هم به وظایفش عمل نمیکنه

 • سارا پاسخ به نظر

  بله .. متأسفانه پاسخ گو نیستن واقعاً خجالت اوره