آرین دیزل سال ۱۴۰۳ با محصولات جدید می‌آید

روز گذشته شرکت آرین دیزل نشست خبری پایان سال خود را برگزار کرد. مدیران ارشد این شرکت خودروساز اعلام کردند که در سال ۱۴۰۳ با محصولات نوین در بازار کشور حضور خواهند داشت.

آرین دیزل سال ۱۴۰۳ با محصولات جدید می‌آید

.درحال‌حاضر آرین دیزل با محصولات کار و تجاری جک و شکموتو سهم بازار خوبی را به‌دست آورده و توانسته تا تیراژ قابل توجهی از کامیونت‌ها و کشنده‌ها را در خط تولید خود مونتاژ کند. حال این شرکت خودروساز خصوصی برنامه دارد تا در سال ۱۴۰۳، در کنار توسعه محصولات دیزلی خود به سراغ خودروهای تمام برقی برود. مدیران ارشد آرین دیزل می‌گویند که محصولات نوین این شرکت در سال ۱۴۰۳ به فناوری‌های جدید و تمام برقی مجهز هستند. یکی از پروژه‌های این شرکت خصوصی در سال جدید عرضه ون تمام برقی است. گفته می‌شود که بزودی نمونه‌های اولیه این ون برقی به بازار می‌آید. هدف از عرضه ون‌های برقی، کاهش هزینه سربار شرکت‌های حمل‌ونقل با کاهش آلایندگی است.

آرین-خودرو-۲

همچنین گفته می‌شود که آرین دیزل سبد محصولات کشنده خود را ارتقا می‌دهد و در سال جدید، در کنار افزایش تیراژ برنامه دارد تا نسخه‌های جدیدتری از محصولات شکموتو را به بازار عرضه کند. در سال ۱۴۰۲ هم شاهد بودیم که کامیون‌های شکموتو هم به خط تولید آرین دیزل اضافه شدند و در سال ۱۴۰۳ قرار است تا تیراژ تولید این محصولات افزایش پیدا کند.

بزودی قرار است تا جزییات محصولات نوین و بر پایه فناوری‌های جدید شرکت آرین دیزل به صورت رسمی اعلام شود. حال باید منتظر باشیم و ببینیم که ون برقی این شرکت خودروساز چه ویژگی هایی را به مشتریان ارائه می‌دهد و آیا می‌تواند مزیتی متمایز را نسبت به رقبای آینده داشته باشد. درحال‌حاضر تعدادی از خودروسازان بخش خصوصی برنامه دارد تا در سال ۱۴۰۳ محصولات برقی را در زمینه خودروهای کار و تجاری به بازار کشور عرضه کنند.

منبع: آخرین خودرو
ارسال نظر