پایان ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان / جاماندگان چه کنند؟

علی رغم مشکلات فنی سایت و با توجه به اینکه ۱۳ بهمن، یعنی تا پایان شب گذشته، امکان ثبت نام برای خودروهای وارداتی پایان یافته بسیاری از جانبازان اعم از ۷۰ درصد و ۵۰ درصد به بالا هنوز ثبت نام نکردند.

پایان ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان / جاماندگان چه کنند؟

از روز چهارم بهمن ۱۴۰۲ اعلام شد جانبازان مشمول می‌توانند برای دریافت خودروهای وارداتی به سایت Janbazan.saleauto.ir مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را طی کنند.

بنابر زمان بندی انجام شده قرار بود جانبازان ۷۰ درصد در یک بازه زمانی مشخص و سپس جانبازان ۵۰ درصد به بالای مشمول این قانون، وارد سایت شده و ثبت نام کنند. اما هر دو گروه از جانبازان اعلام کردند برای ورود به سایت با مشکل مواجه هستند و بعضا هنوز نتوانستند ثبت کنند.

به همین دلیل زمان ثبت نام تمدید شد تا با برطرف شدن مشکل سایت، جانبازان عزیز بتوانند مراحل دیگر را با موفقیت ثبت کنند.

اما علی رغم مشکلات فنی سایت و با توجه به اینکه ۱۳ بهمن، یعنی تا پایان شب گذشته، امکان ثبت نام برای خودروهای وارداتی پایان یافته بسیاری از جانبازان اعم از ۷۰ درصد و ۵۰ درصد به بالا هنوز ثبت نام نکردند.

بسیاری از این عزیزان مستأصل و سرگردان شدند و نمی‌دانند بالاخره این مشکل برایشان حل خواهد شد یا خیر؟ پیرو این موضوع و برای پیگیری مشکل جانبازان تماس‌های ما با مسئولان بنیاد شهید تا کنون بی‌پاسخ بوده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظر