آماده باش برای فروش این خودروی ۲ میلیاردی / لاماری ایما هیبرید را بشناسید

لاماری ایما HEV از جمله خودروهای هیبریدی سنتی است که در آن وظیفه اصلی پیشرانش خودرو برعهده موتور درون‌سوز قرار دارد. از این رو با خودرویی روبه‌رو هستیم که فناوری ساخت آن پیچیدگی کمتری دارد و البته هزینه تمام شده آن نیز ارزان‌تر است.

آماده باش برای فروش این خودروی ۲ میلیاردی / لاماری ایما هیبرید را بشناسید

قوای فنی لاماری ایما HEV از ترکیب موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژر به همراه تک موتور الکتریکی تشکیل شده است. این دو پیشرانه در کنار یکدیگر، ۱۷۴ اسب‌بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کنند.

بر اساس گزارش دیجیاتو، گیربکس DHT‌ که مخصوص خودروهای هیبریدی است، در این خودرو نیز وظیفه انتقال قدرت را برعهده دارد. بزرگترین مزیت نسخه هیبریدی کراس‌اوور آرین موتور، مصرف سوخت آن است. این خودرو در سیکل ترکیبی به ازای ۱۰۰ کیلومتر پیمایش ۴.۷ لیتر بنزین می‌سوزاند که با توجه به آمار مصرف سوخت ترکیبی خودروهای داخلی رقم مطلوبی است.

لاماری ایما HEV از نظر طراحی ظاهری، کاملا مشابه نسخه لوکس این خودرو یعنی لاماری ایما X است. در بخش تجهیزات رفاهی نیز امکانات مشابهی را در کابین این خودرو خواهیم دید.

نمای عقب لاماری ایما هیبرید داخل لاماری ایما هیبرید

صندلی‌های برقی جلو به همراه گرمکن و سردکن، ترمز پارک برقی، فرمان برقی، سقف پانوراما، دوربین عقب و دوربین ۳۶۰ درجه، درب صندوق برقی، شش کیسه هوا، سیستم کمک به حرکت در سربالایی و کنترل سرعت در سرازیری امکانات این خودرو را تشکیل می‌دهند.

براساس آن‌چه از مدیران و مسئولان آرین موتور شنیده‌ایم، این خودرو با نرخ تقریبی دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد که حدود ۹۰۰ میلیون تومان گران‌تر از مدل ساده خواهد بود.

ارسال نظر