فروش ۲ خودروی سایپا در سامانه یکپارچه / آماده عرضه اطلس هم باشید

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو می‌گوید: متقاضیانی که موعد تحویل خودروی آن‌ها سال ۱۴۰۳ اعلام شده تا روز شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ می‌توانند برای انتخاب خودرو‌ها به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند.

فروش ۲ خودروی سایپا در سامانه یکپارچه / آماده عرضه اطلس هم باشید

مهدی تقدسی در گفتگو با خبرنگار گروه صنعت خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه این سامانه برای خودرو‌های داخلی بازگشایی شده است؛ افزود: بر این اساس متقاضیانی که موعد تحویل خودرویشان سال ۱۴۰۳ بوده می‌توانند به سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی https: //esalecar.ir مراجعه و در طرح جایگزینی محصولات شرکت سایپا شرکت کنند.

وی افزود: برای همه متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه که موعد زمانی تحویل خودرو آن‌ها فصول آتی تعیین شده، امکان لغو سفارش و انتخاب محصولات عرضه شده فراهم آمده است، متقاضیان باید پس از فراخوان و اعلام توسط خودروساز با توجه به نوع روش فروش (فوق العاده یا پیش فروش) به واریز وجه اولیه و یا تکمیل وجه اقدام کنند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو ادامه داد: خودرو‌های عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا، خودرو‌های کوئیک GX- L و کوئیک GXR- L با روش فروش فوق العاده و موعد تحویل حداکثر سه ماهه شامل پیش فروش فصل‌های بهار تا زمستان ۱۴۰۳ است؛ در این طرح تبدیل، همه متقاضیان خودرو از همه خودروسازان می‌توانند یکی از این دو خودرو را انتخاب کنند.

تقدسی افزود: به زودی خودروی اطلس از شرکت سایپا نیز اینگونه به فروش خواهد رسید؛ ایران خودرو هم قرار بود در طرح خودروی تبدیلی شرکت کند.

ارسال نظر