تویوتا چینی پشت ویترین سامانه یکپارچه خودرو / قیمت چند؟

سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی خود را آماده می‌کند تا از محصول مشترک خودروسازی ژاپن و چین پذیرایی کند.

تویوتا چینی پشت ویترین سامانه یکپارچه خودرو / قیمت چند؟

تویوتا لِوین به زودی پشت ویترین سامانه یکپارچه فروش خودرو قرار خواهد گرفت. این خودرو به نوعی محصول مشترک ژاپن و چین محسوب می‌شود. تویوتا لِوین توسط خودروساز چینی جی‌ای سی (GAC) مونتاژ می‌شود.

این خودروساز چینی محصولات تویوتا را برای بزرگترین بازار خودروی دنیا مونتاژ می‌کند. بررسی خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی نشان می‌دهد تا کنون سه محصول برند چینی جی‌ای سی از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

جی‌ای سی GS۳، جی‌ای سی Empow و جی‌ای سی Emkoo پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار گرفتند.

تویوتا لِوین در شرایطی خود را آماده حضور در بازار خودروی کشور می‌کند که پیش تر دو مدل از تویوتا کرولا، یکی با موتور ۱.۲ لیتری و دیگری با موتور ۱.۵ لیتری از سوی شرکت واردکننده عرضه شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد تویوتا لِوین در واقع همان تویوتا کرولای فیس لیفت شده است. حضور همزمان یک مدل خودرو در بازار ایران توسط دو شرکت واردکننده از نکات قابل تامل است.

تویوتا لِوین از یک موتور ۱.۲ لیتری توربو شارژ بهره می‌برد. گیربکس این خودرو نیز ۱۰ سرعته اتوماتیک است. بر اساس اعلام شرکت واردکننده میزان مصرف سوخت این خودرو حدود ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده است.

پیش‌بینی می‌شود این محصول ژاپنی- چینی در آینده نزدیک از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در دسترس خریداران قرار گیرد. هنوز نرخ نهایی این خودرو مشخص نیست و متقاضیان باید تا زمان تعیین تکلیف نرخ نهایی این خودرو منتظر بمانند.

منبع: اکوایران
ارسال نظر