قیمت این خودروها در کمال ناباوری ارزان شد (۲۵ دی ۱۴۰۲) + اسامی

امروز به طور کلی بازار کاهشی بود و با توجه به این روند، شاهد افت ۲۰ میلیونی همه ۲۰۷های موجود در بازار چه دنده ای و چه اتوماتیک بودیم.

قیمت این خودروها در کمال ناباوری ارزان شد (۲۵ دی ۱۴۰۲) + اسامی

قیمت خودرو در چند روز گذشته نوسانات بسیار زیادی داشت و متاسفانه بیشتر از این که ارزان شود، گران شد. امروز اما برخلاف روال کلی چند روز گذشته شاهد افت قیمت های به نسبت سنگین برای خودروهای داخلی و خارجی صفر موجود در بازار بودیم اما این کاهش قیمت به اندازه نبود که رشدهای روزهای قبل جبران شود و مردم راحت تر بتوانند خودروی مورد نظرشان را خریداری کنند.

در این میان قیمت انواع و اقسام ۲۰۷های موجود در بازار اعم از تیپ ۳، پانوراما دنده ای و اتوماتیک به اندازه ۲۰ میلیون کمتر شد و تقریباً همه ۲۰۷ها حدود ۲۰ میلیون افت کردند.

به عنوان مثال ۲۰۷ با فرمان هیدرولیک ۸۵ گانه، ۲۰۷ پانوراما دنده ای ۸۵ گانه و ۲۰۷ اتوماتیک سقف فلزی ۸۵ گانه همگی به اندازه مشخص ۲۰ میلیون ارزان تر شدند تا این هاچ بک محبوب میان ایرانی ها کمی برای مردم در دسترس تر باشد.

در پایان می توان نتیجه گرفت که تمام این کاهش قیمت ها فقط موقتی اند و با توجه به عدم عرضه خودرو به بازار توسط شرکت های دولتی و خصوصی، امیدواریم حداقل قیمت ها در همین رنج باقی بمانند و بالاتر نروند.

تغییرات قیمت خودروهای صفر ایران خودرو

همان طور که گفته شد امروز اکثر تیپ های ۲۰۷ حدود ۲۰ میلیون افت کردند و مابقی محصولات ایران خودرو نیز بین ۵ تا ۲۰ میلیون ارزان تر شدند.

نام محصول قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
سورن پلاس فول ۸۵ گانه ۶۸۴,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۷ با فرمان هیدرولیک ۸۵ گانه ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۷ اتوماتیک سقف فلزی ۸۵ گانه ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸۸۰,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس اتوماتیک ۸۵ گانه ۱,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰
ارسال نظر